Služby: 3D vizualizace exteriéru a interiéru, fotografování

Klient: K + B armatury s.r.o.
Místo: Ondřejník, Moravskoslezský kraj

Práce s představami je našim denním chlebem. Jednou takovou zakázkou byl také projekt pro společnost K + B armatury s.r.o. Té jsme vytvořili špičkovou 3D vizualizaci exteriéru plánované rekonstrukce turistické chaty na Ondřejníku. Ještě před samotnou realizací už developeři a budoucí majitelé chaty mohli tedy vidět, jak to bude za několik měsíců reálně vypadat. Už od prvního pohledu proto bylo jasné, že na Ondřejníku vznikne velmi luxusní apartmánový dům.

Než jsme se však pustili do práce, museli jsme si nejprve vše pečlivě na místě nafotit. Nejen, že jsme tak získali velice zajímavou zakázku, ale také jsme si v rámci práce zajeli na den do srdce Beskyd. A právě nafocené fotografie sehrály v projektu významnou roli. Do nich jsme totiž následně zasadili zákres samotných vizualizací. Tak vznikl realistický dojem a ještě lepší výsledek.

I když umíme pracovat s různými materiály a na přání klienta vytvoříme jakékoliv budovy na vizualizaci, v tomto případě jsme konkrétní materiály a barvy konzultovali s panem architektem Jílkem a zadavatelem projektu. Konečná podoba vizualizace tak byla přesně podle jejich představ a maximální spokojenost klienta byla zaručena. Pouhé představy developerů se staly skutečností!

Zpět na výpis referencí

3D vizualizace rekonstrukce apartmánového domu Solárka na Ondřejníku