Ceník 3D vizualizace


Ceny vizualizace uvádíme pouze orientačně, pro přesnější představu je vždy nejlepší zadání probrat telefonicky či osobně.

Ceny 3D vizualizace jsou do značné míry ovlivněny zadáním a představou klienta – tedy v první řadě dodanými podklady, zda-li je k dispozici 3D model od projektanta, či pouze 2D výkresy. Dalším důležitým faktorem jsou požadavky klienta na kvalitu a detailnost zpracování. Zda-li postačí nejjednodušší základní výstup s modely z databanky, nebo naopak klient požaduje maximálně fotorealistické řešení s interiérovým vybavením na míru. Záleží samozřejmě také na množství výsledných pohledů se stafáží.

Parametrů, které do kalkulace vstupují je tedy více než dost, a některé z nich mohou cenu ovlivnit i násobně. Pokud tedy chcete znát cenu vizualizace vašeho projektu, neváhejte nás kontaktovat – rádi vám zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Ceny stanovujeme individuálně na základě náročnosti a standardní hodinové sazby.

Co je třeba připravit jako podklad pro cenovou kalkulaci?

Ideální je v rámci zadání zaslat základní projektovou dokumentaci (situační plán, půdorysy objektu, řezy a pohledy ze všech stran). A spolu s ní, krátký slovní popis očekávaného výsledku, např. počet požadovaných pohledů na dům/interiér, požadavky na kvalitu (zda-li postačí základní zpracování, nebo chcete nejlepší možný výsledek), účel použití vizualizací (zdali jsou pro reklamní kampaň, na web i do tisku (billboardy, katalogy, atd.), nebo pro osobní použítí,…).

Ceník vizualizace exteriérů

Vizualizace rodinného domu od 6.000 Kč (pokud je dodán 3D model, pak může být cena od 4000 Kč)
Vizualizace bytového domu od 12.000 Kč (pokud je dodán 3D model)

Zde je třeba podotknout, že toto jsou opravu základní ceny při nejmenším možném rozsahu. Již v případě středně velkých developerských projektů je celková pracnost mnohem vyšší. Je běžné, že vizualizace rodinných domů zpracováváme v cenové relaci 10-12.000 Kč. 

Ceník vizualizace interiérů

  • Vizualizace obývacího pokoje od 6000 Kč
  • Vizualizace kuchyně od 4000 Kč
  • Vizualizace obývacího pokoje + kk od 8000 Kč
  • Vizualizace koupelny od 3500 Kč
  • Vizualizace ložnice, kuchyně, pracovny od 4000 Kč
  • Vizualizace prodejny či stánku od 7000 Kč

Hodinová sazba

850 Kč/h

Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.